33 818 00 69  info@bpc.pl   Bielsko Biała, ul. Komorowicka 39

O firmie

  O firmie

Business Partners Club – jedna firma, wiele możliwości!
 
 
Misją BPC  jest wspieranie  małych i średnich przedsiębiorców w zakresie usług biznesowych  oraz pomoc w oddzieleniu strefy firmowej i prywatnej w kontekście ryzyka, związanego z prowadzeniem firmy.
 
Business Partners Club pomaga wszędzie tam, gdzie do obsługi firmy trzeba tworzyć nowe etaty, ale opłacalność takiego przedsięwzięcia byłaby niewielka. Kadry i płace, doradztwo prawne i finansowe, dział marketingu – te struktury pochłaniają ogromne koszty i zasoby. Rozwiązaniem są usługi, które Państwu proponujemy.
 
 
Każda firma ma inne potrzeby i wymagania. Dlatego przygotowaliśmy korzystny pakiet usług dla osób poszukujących kompleksowej obsługi outsourcingowej. Umożliwiamy również wybór dodatkowych opcji, których nie ma standardowo w naszej ofercie. Wszystko po to, by zapewnić obsługę na najwyższym poziomie, dopasowaną do konkretnych wymagań.
 
Do każdego podchodzimy indywidualnie, najpierw starając się poznać klienta, by następnie móc zaoferować najkorzystniejsze rozwiązanie. W ramach współpracy z BPC, każdy z naszych klientów posiada swojego indywidualnego opiekuna, którego zadaniem jest pełne wsparcie w omawianych wcześniej strefach biznesowych i prywatnych przy użyciu swojego doświadczenia, wiedzy, kontaktów oraz narzędzi, którymi dysponujemy.
 
Nasze działania mają na celu przede wszystkim zaoszczędzenie Państwa czasu, którego dużą część pochłaniają sprawy administracyjne. To czynności, niezbędne do wykonania, ale możliwe do przekazania innej jednostce. Państwo, jako właściciele firm, będą mogli zająć się sprawami ważniejszymi, przynoszącymi realne korzyści w rozwoju biznesu.
 
Codziennie pracujemy na zaufanie ze strony naszych klientów, dlatego fundamentem na jakim wznosimy nasz projekt jest etyczna praca oraz najwyższa jakość świadczonych usług. Skupiamy się na długofalowej pracy z klientami na każdym etapie prowadzonych przez nich biznesów. Wierzymy, że współpraca z nami, oparta na wzajemnym zaufaniu, może zaowocować wieloma sukcesami po obu stronach.